Organizátoři :: Přednášková noc
Přednášková noc

Konferenční noc 2019

Gymnázium Botičská, Praha 2

Organizátoři

Prvočíselná rada je výkonný orgán, jež se stará o vaše pohodlné a příjemné prožití Přednáškové noci. Za tímto účelem byla založena léta direktoriátu 2014. Pokud by měl kdokoli na nás dotaz, nechť se ozve.


Martin Urban MARTIN URBAN
Náš malý ajťáček a ÖberJarl budoucího řízení
Zájmy: Klavír, Plavání, Elektrotechnika, Electroswing, Sociální experimenty na základě příjmu potravy.
Email: Martin.Urban@gybot.cz
Spoluorganizo­váno: PNOC 2018, KNOC 2018
Kryštof Hamouz KRYŠTOF HAMOUZ
ÖberJarl budoucího řízení
Zájmy: Skauting, Frisbee, Chemie, Fyzika, Matematika, Tanec
Email: Krystof.Hamouz@gybot.cz
Spoluorganizo­váno: KNOC 2018
Fedor Maximov FEDOR MAXIMOV
Velvyslanec ruské ambasády
Zájmy: Biologie, zviřátka
Email: Fedor.Maximov@gybot.cz
Spoluorganizo­váno: PNOC 2018, KNOC 2018
Radka Lisá RADKA LISÁ
Hyperaktivní a podpůrný člen org týmu
Zájmy: Housle, Plavání, Příčná flétna, Zpěv, Jídlo
Email: Radka.Lisa@gybot.cz
Spoluorganizo­váno: KNOC 2018
Adam Pospíšil
ADAM IZÁK RAFAEL FRANTIŠEK POSPÍŠIL
Nováček rady
Zájmy: Skauting, Spánek, Pragensia, Biologie, Fyzika, Hudba
Email: Adam.Pospisil@gybot.cz

Rada starších

Rada starších je speciální orgán Přednáškové noci. Je tvořena vysloužilými členy Prvočíselné rady, kteří se stále (méně či více aktivně) účastní dění okolo Přednáškové noci.

JAKUB ‚FAKTORIÁL‘ DVOŘÁK

Předseda Rady starších, Koryfej PR, Eresiánský papež
Zájmy: F, M, D, Z, Tolkien, Dinosauři, Lední hokej, Vlajková
Email: dvorak1430@seznam.cz
Zorganizováno: PNOC 2013, KNOC 2013, PNOC 2014, KNOC 2014, PNOC 2015, PNOC 2016
Spoluorganizo­váno: KNOC 2015
Natalie Gayová NATALIE GAYOVÁ
Exilová předsedkyně Prvočíselné rady, Slečna Gayová
Zájmy: B, F, Koně, Kytara, Baskytara, swing
Email: Natalie.Gayova@gybot.cz
Zorganizováno: KNOC 2015, PNOC 2016, KNOC 2016, PNOC 2017, KNOC 2017, PNOC 2018, KNOC 2018
Katarína Handlovičová KATARÍNA HANDLOVIČOVÁ
Bufetová císařovna
Zájmy: Jídlo, Nákup jídla, Kofola
Email: Katarina.Handlovicova@gybot.cz
Spoluorganizo­váno: PNOC 2018, KNOC 2018
Albert Damaška
ALBERT ‚CUCINKA‘ DAMAŠKA
Člen Rady starších
Zájmy: B, Z, cestování, jídlo
Email: aldamaska@gmail.cz
Spoluzorganizo­váno: PNOC 2014
Marek Zákopčaník MAREK ZÁKOPČANÍK
Místopředseda Rady starších, dokumentarista, řadový organizátor
Zájmy: B, Ch, F, Tvorba videí, Fotografování
Email: marek.zakopcanik@email.cz
Spoluzorganizo­váno: PNOC 2014, KNOC 2014, PNOC 2015
Tereza Bautkinová TEREZA ‚T‘ BAUTKINOVÁ
Členka Rady starších
Zájmy: F, M, Ch, Gaming, Ponies, Dinosauři
Email: deliriosaurus@gmail.com
Spoluzorganizo­váno: PNOC 2013, KNOC 2013, PNOC 2014, KNOC 2014, PNOC 2015
Jiří Kubík JIRKA ‚(:{)<<‘ KUBÍK
Hlavní organizátor pnocí
Zájmy: Psaní, Astronomie, Geeky stuff, Cosplaying, Fiktivní fandom jazyky, Mimoni, Geocaching, Programování
Email: jiri.kub@gmail.com
Spoluzorganizo­váno: PNOC 2014, KNOC 2014, PNOC 2015, PNOC 2016, KNOC 2016
PNOC 2013 JIRKA KUBÍK
Člen Rady starších
Zájmy: D a Ch, vojenství, historický šerm, umění, literatura, filosofie
Email: jiri.melzmuf@gybot.cz
Spoluzorganizo­váno: PNOC 2014, KNOC 2014, PNOC 2015
Sára Rosecká SÁRA ROSECKÁ
Radon lady, členka Rady starších
Zájmy: M, F, Astronomie, Softbal, Radon, Programování
Email: SaraRosecka@email.cz
Spoluzorganizo­váno: KNOC 2014, PNOC 2015, KNOC 2015, PNOC 2016
Anička Chaloupecká ANIČKA CHALOUPECKÁ
Členka rady starších
Zájmy: Vlastně všechno (až na informatiku), Hudba, Zpěv, Beach, Fandomy
Email: Anna.Chaloupecka@gybot.cz
Spoluzorganizo­váno: PNOC 2015, KNOC 2015
Verča Valachová VERČA VALACHOVÁ
Organizátorka
Zájmy: B, SV, Umění, Knihy, Poezie
Email: Veronika.Valachova@gybot.cz
Spoluzorganizo­váno: PNOC 2015, KNOC 2015
ADÉLA VÍTKOVÁ ADÉLA ‚DARRY‘ VÍTKOVÁ
Organizátorka
Zájmy: Zoologie, molekulární biologie, zvířata (chovatelák), knížky, anime a filmy
Email: Adela.Vitkova@gybot.cz
Spolurganizováno: PNOC 2016
LESSA EMIA ČIŽMÁROVÁ LESSA ‚EMIA‘ ČIŽMÁROVÁ
Organizátorka
Zájmy: Biologie, kreslení, knihy a anime
Email: Emilia.Cizmarova@gybot.cz
Spoluorganizo­váno: PNOC 2016 
Hanka Ondrková HANKA ONDRKOVÁ
Organizátorka
Zájmy: Astronomie, Atletika a atraktivní aktivity, Fandomy, Psaní fanfikcí, Kytara
Email: Hana.Ondrkova@gybot.cz
Zorganizováno: KNOC 2015
Spoluzorganizo­váno: PNOC 2015, PNOC 2016
Pepa Kučera PEPA KUČERA
Organizátor
Zájmy: Ch, Hudba, Muzika, Zpěv, Kytara, Hudební a filmová režie, Prokletí básníci, Porost hlavy
Email: Josef.Kucera@gybot.cz
Spoluzorganizo­váno: PNOC 2015, KNOC 2015, PNOC 2016
MICHAEL SALEM
Plnohodnotný ORG
Zájmy: Nějaká věda; nejspíš biologie, chemie, fyzika či něco v tom smyslu. Cokoliv s vhodnou skupinou lidí
Email: Michael.Salem@gybot.cz
Spoluorganizo­váno: PNOC 2017, PNOC 2018
2018 | Made by Jirka Setnička | Icons by Icons8 licenced CC BY-ND 3.0