Přednášková noc
Přednášková noc

Konferenční noc 2019

Gymnázium Botičská, Praha 2

Poslední dobou se dost řešilo, kdo se stane novým předsedou Prvočíselné rady, jak bude rada vypadat v budoucnu, jak dopadne Přednášková noc 2015 a jestli a jak se změní charakter nocí. Když už se začaly věci vyjasňovat a přípravy na následující událost vrcholit, je načase se i pobavit na téma: jak bude vypadat Konferenční noc 2015.

Podzimní event bude ten nejrevolučnější v historií PNOCí. Máme naplánováno mnoho změn, které celou příležitost změní do základů. To si můžeme dovolit díky zvolenému novému vedení pro akce KNOC15 a ty další. Toto vedení je mnohem progresivnější a otevřenější všestrannému zážitku než vedení současné, staromódní, lpějící na nemoderních tradicích.

Za prvé: akce bude bohatě financovaná z grantu EU na rozvoj mimoškolních aktivit.

Po celou dobu konání akce bude k dispozici bezplatný catering na profesionální úrovni.

Program zahájíme přednáškou speciálního hosta doc. Karla Sedláčka st. „Moderní metody pěstování kukuřice: úvod do aplikované agrologistiky.“

Celý program bude natáčen. Záznam bude k zhlédnutí umístěn na internetovém serveru Youtube. K dispozici bude i online stream. Záznam budou zajišťovat placení profesionálové.

Pozor: rada se zavázala konečně sehnat funkční meotar a nabídnout jeho služby potenciálním přednášejícím.

Z peněz na podporu bude pořízeno pro každého registrovaného účastníka tričko KNOCi15, bohužel musí obsahovat logo EU o velikosti alespoň 5×5cm. Bude však nutné, aby jej všichni během akce měli oblečené.

Mezi přednáškou doc. Sedláčka st. bude probíhat společné focení na propagační materiály.

Předpokládaný prostor pro přednášející bude čítat 9 přednášek o 40 minutách ve 3 paralelních místnostech. Přednášky budou pečlivě vybrané ze všech registorvaných přednášek na základě podrobné anotace (alespoň 2 normostrany), atraktivnosti tématu, zhodnocení provedení prezentace a podle dosažených zkušeností autora. Posluchači tedy budou mít jistotu kvalitního programu.

Jako všestranně aktivní lidé jsme se zásadně zasadili o uspořádání hudebního zakončení NOCi. Kapela bude vybrána radou na základě zaslaného demáče. Přesné informace o konkurzu teprve upřesníme, ale můžeme prozradit, že hledaný styl bude heavy nebo progressive metal. Vystoupení by se odehrálo na pódiu, vystavěném na pozemku školu, s profesionálním ozvučením.

Jako další bod programu se připravuje úterní exhibiční zápas v basketbalu výběru „Organizátorů“ proti výběru „Účastníků“ na hřišti nalézající se na pozemku školy. Dresy s sebou.

Další změna souvisí s plánovaným termínem. Konferenční noc plánujeme na Po 16. listopadu. Fakt, že v úterý je státní svátek, znemožňuje protáhnutí akce do noci a pokračování následující den. Bohužel toto vyplývá z vyhlášky ministerstva vnitra a nebude proto možné situaci vylepšit.

Přespání je zajištěno v nedalekém hostelu. Cena za noc činí 150 Kč (pokoj po 8) nebo 250 Kč (pokoj po 4).

Kvůli udržení pořádku budou nastavena přísnější pravidla, než má současná benevolentní rada. V přednáškových místnostech a na chodbách bude zakázáno konzumovat jakékoliv potraviny či tekutiny. Na jídlo bude vyhrazená místnost v suterénu školy. Celá akce bude pod přísným pedagogickým dozorem. Za jakékoliv porušení pravidel budete vykázáni z budovy ostrahou a obdržíte stopku i na následující noc.

Doufám, že se těšíte stejně jako my, za nové vedení Prvočíselné rady Karel Sedláček ml.

2018 | Made by Jirka Setnička | Icons by Icons8 licenced CC BY-ND 3.0